Tüm projeksiyon uygulamaları için ilk tercihiniz

Tüm projeksiyon uygulamaları için ilk tercihiniz

En zorlu projeksiyon montajlarını bile mümkün hale getiren bir LED ve lazer bileşeni portföyü hayal edin. OSRAM Opto Semiconductors size böyle bir portföy sunacak. Profesyonel uygulamalar için yüksek güçlü çözümler mi lazım? İş uygulamaları için güçlü çözümlere mi ihtiyacınız var? Ev ve oyun uygulamaları için kompakt çözümler mi gerekiyor? Mobil cihazlar için mini çözümler mi istiyorsunuz? OSRAM Opto Semiconductors size en uygun LED ve lazer diyotlarına sahip. Her performans sınıfında ve her uygulama için. Sınırsız kombinasyonlar oluşturulabilir. Tamamen yeni ve yenilikçi çözümleri hayata geçirebilmenize imkan tanır.
Yarı iletken sektöründeki 40 yıllık uzmanlığımız sayesinde önemli kârlar edebilirsiniz. OSRAM’ın aydınlatma sektöründeki 100 yıllık deneyiminden siz de faydalanın.

Kompakt çözümler

Küçük bir form faktörü içinde yüksek güç mü arıyorsunuz? Projektörünüzle büyük ekranda yüksek görüntü kalitesi almak, ancak mobilite ve kompaktlığı sürdürebilmek mi istiyorsunuz? O halde LED veya lazer ürünlerimiz tam size göre.

Katıştırılmış çözümler

Cep telefonu, video kamera veya fotoğraf kamerası mı düşünüyorsunuz? Düşük elektrik tüketimi, küçük ayak izleri ve yüksek verim mi arıyorsunuz? Katıştırılmış projeksiyon uygulamalarına yönelik LED ve lazerlerimizle size en iyi sonuçları sunuyoruz.

İş çözümleri

Kumanda odalarından profesyonel sinema uygulamalarına kadar çeşitli iş çözümleri mi geliştiriyorsunuz? Yüksek güç, uzun kullanım ömrü, yüksek verimlilik ve geniş renk skalasıyla herkesi etkilemek mi istiyorsunuz? Lazer ve LED ürünlerimiz tüm işlerinizi mükemmel yönetebilmenizi sağlayacak.

Projeksiyon Broşürü

© 2017, OSRAM GmbH. Tüm hakları saklıdır.