OSLON Square

OSLON Square 

Yüksek güçlü kompakt LED OSLON Square, spot aydınlatma için mükemmel bir seçimdir.

DURIS E3

DURIS E3 

DURIS E3, yüksek verim ile geniş bir ışık açısını kompakt bir formatta bir araya getirmektedir.

DURIS E5

DURIS E5 

DURIS E5, geniş renk sıcaklığı spektrumu, yüksek verimi ve doğal renksel geriverimi ile konut sektörü ve pek çok ev aydınlatması işlevi için idealdir.

TOPLED

TOPLED 

Muhafazasıyla PLCC piyasasına yeni standartlar getiren TOPLED®, 3 cd’ye kadar olan tüm düşük parlaklık aralığını kapsar.

TOPLED E3014

TOPLED E3014 

TOPLED E3014 tüm kullanım alanları için uygundur. Düşük profiliyle, dar alandaki uygulamalar için idealdir.

Advanced Power TOPLED Plus

Advanced Power TOPLED Plus 

Advanced Power TOPLED, her tür aydınlatma ve arka plan aydınlatması için tüm renk aralığını kapsayan, orta güçlü parlak bir LED’dir.

SYNIOS E4014

SYNIOS E4014 

SYNIOS E4014 yüksek esnekliği geniş bir ışık açısıyla birleştirir.

CHIPLED 0402

CHIPLED 0402 

CHIPLED 0402, piyasada sunduğumuz en küçük pakettir.

CHIPLED 0603

CHIPLED 0603 

Beyaz eşya uygulamalarında başarısını kanıtlamış CHIPLED 0603, 7 parçalı ekranlar ve küçük panellerin arka plan aydınlatması için de idealdir.

PointLED

PointLED 

PointLED®, gelişmiş paket ve çip teknolojilerinin mükemmel bir kombinasyonudur. Entegre reflektörlü en küçük LED’dir ve hem sıva üstü teknolojisi (SMT) hem de zemine montaj için uygundur.

Mini TOPLED

Mini TOPLED 

Piyasada oldukça bilinen Mini TOPLED®, küçük alanların söz konusu olduğu uygulamalara yönelik bir yüksek parlaklık ve düşük güç paketidir.

Micro SIDELED

Micro SIDELED 

Yandan ışık özellikleri ve entegre ESD koruması ile Micro SIDELED şu ana kadarki en küçük SMT (sıva üstü teknolojisi) modülüdür.

SIDELED

SIDELED 

Uzmanlık gerektiren tüm kullanım alanları için yana bakan bir muhafaza sunan SIDELED, TOPLED ve Mini TOPLED paketlerinin bir tamamlayıcısıdır. Bu üç farklı paket birlikte tüm parlaklık değerlerini kapsarlar.