Parlak ve güvenilir: modern aydınlatma çözümleri

İçeride ve dışarıda mükemmel renk sıcaklığına sahip beyaz ışık mı takmak istiyorsunuz? Farklı renk ve renk değişimleriyle şık odaklar mı tasarlamak istiyorsunuz? O halde, buzdolapları, çamaşır makineleri, çamaşır kurutma makineleri, bulaşık makineleri, fırınlar, mikrodalga fırınlar, davlumbazlar ve diğer pek çok ev cihazı için özel olarak sunduğumuz beyaz eşya aydınlatma çözümlerimiz tam size göre.

Akıllı ve sağlam: Çoklu fasetli işlevsel çözümler

Yenilikçi işlevsel çözümler mi uyguluyorsunuz? Dokunmatik sensörlü düğmeler, akıllı uyarı ışıkları veya durum göstergeleri mi uyguluyorsunuz? Her çeşit ev cihazına yönelik beyaz ve renkli LED’lerimiz, özellikle OSRAM Opto Semiconductors kızılötesi bileşenlerle birlikte kullanıldığında, görüş ve kullanılabilirlik konusunda tamamen yeni bir boyut açmanın yanı sıra özel renklerle markaların tanınmışlığını artırmak için de kullanılabilir.

Tutarlı ve şeffaf: yenilikçi ekran çözümleri

Daha parlak, büyük ve kolay okunur ekranlar mı geliştiriyorsunuz? Beyaz eşyalara yönelik özel LED çözümlerimiz, mükemmel eş dağılımlı arka plan aydınlatmasıyla, trend belirleyen beyaz renkle veya dilediğiniz başka bir renkle tüm ev cihazlarının görünümünü ve kullanım kolaylığını geliştirebilmenize yardımcı olacak.