Hareketli bir dünyanın sinyallerini ayarlayın

Elektronik mesaj işaretleri ve sinyalleri için en yeni teknolojileri, benzersiz bir performansı ve özel bir ürün serisini sunan OSRAM Opto Semiconductors olarak müşterilerimizi yeni, güvenilir ve esnek katma değerli fırsatlarla destekliyoruz.

Yenilikçi optik bileşenler, modern bilgilendirme ve işaret çözümleri için idealdir. Benzersiz özellikleri ve güçlü performansları, net ve doğru görüşün yanı sıra etkileyici görünümle de diğerlerinden ayrışan piyasa lideri yeni ürünler tasarlanabilmesini sağlar. Tüm ürünlerimiz, görüntüleme açısı ve renk konusundaki uluslararası standartlara uygundur.

Kara veya demiryolu, otobüs durakları veya platformlar, havalimanı terminalleri veya tren istasyonları, araçların dış kısmı, küçük veya büyük: OSRAM Opto Semiconductors birbirinden farklı elektronik mesaj işaretleri ve sinyal uygulamaları için ideal çözümler sunar.

Her zaman güvenli bir seçenek: Trafik ışıkları

OSRAM Opto Semiconductors tarafından sunulan en son teknolojili LED’ler kullanılarak, tam esneklik ve sınırsız tasarım özgürlüğüyle yenilikçi trafik ışıkları elde edilebilir. Son derece verimli ve optik açıdan mükemmel tasarlanmış LED’lerimiz çeşitli performans sınıflarıyla sunulur ve uluslararası standartlar ile pek çok ulusal standarda uygun gruplama seçimleri yapılabilmesini sağlar.

Hızla müdahaleye hazır: Acil durum araçları

Acil durum araçlarının ışıkları pek çok ulusal ve uluslararası standardı karşılamalıdır. Bunların çoğu için, OSRAM Opto Semiconductors gruplama seçenekleri mükemmel bir uyumluluk sağlar. Tüm renklerin radyasyon özellikleri, sekonder optik lens tasarımlarını son derece verimli kılacak biçimde optik uyumluluğa sahiptir. Uyarı çubuklu küçük mesaj işareti alanlarına yönelik düşük güçlü bileşenlerin de bulunduğu ürün serimiz, tüm LED çözümü ihtiyaçlarınızı tek noktadan karşılayabilmenize imkan tanır.

Özel durumlar için geliştirildi: Özel sinyal uygulamaları

OSRAM Opto Semiconductors’ın sunduğu LED’ler sadece ambulansların, polis arabalarının veya itfaiye kamyonlarının daha iyi çalışmasını sağlamaz. Bunların yanı sıra, fener şamandıraları, seyrüsefer ışıkları veya uçuş yolları gibi çok özel aydınlatma uygulamaları için de en doğru çözümleri sunuyoruz.

Büyük bir rahatlık: Değişken mesaj işaretleri

Değişken Mesaj İşaretleri, hareket halindeki insanların rahatlığına büyük bir katkıda bulunurlar. Hareket zamanı gibi hizmet bilgilerini güvenilir bir şekilde ve gerçek zamanlı olarak sunarlar. Bu uygulamalar için özel tasarlanmış OSRAM Opto Semiconductors LED’leri ise bu işaretlerin parlak ve göz alıcı görünmesini sağlarlar.

Doğru yoldasınız: Değişken mesaj işaretleri

Değişken mesaj işaretleri ayrıca trafiği de daha emniyetli ve akıcı hale getirir. Hız limitleri, uyarılar veya yol işaretleri olsun, OSRAM Opto Semiconductors LED’leri yolu mükemmel bir görüş ve yüksek kontrast ile gösterirler.

İşaretler ve Sinyaller Broşürü

© 2017, OSRAM GmbH. Tüm hakları saklıdır.