İnovasyon Desteği

OSRAM Opto Semiconductors bünyesinde, sürekli bir ürün inovasyonları akışıyla pazara öncülük etmek ve bunun sonucunda müşterilerimizin beklentilerini aşmak için çalışıyoruz. Bunu, hedefleyerek ve birleştirerek başarıyoruz.

Ürün Geliştirme Desteği

Kalite Yönetimi tarafından sunulan OSRAM Opto Semiconductors ürün geliştirme desteği, geliştirme ekiplerini çalışmalarında destekleyen ve onlara kılavuzluk eden bir dizi temel prensibe dayanır.

Güvenilirlik Teknikleri

Üstün güvenilirliği olan ürünler sunmanın temel görevimiz olduğuna inanıyoruz. Güvenilirlik teknikleri süreci; ürünün güvenilirliğini iyileştirmek ve ilgili güvenilirlik testlerini optimize etmek amacıyla güvenilirlik testlerini iyileştirmeye yönelik temelleri ve modelleri sunar.

Güvenilirlik Testleri

OSRAM Opto Semiconductors güvenilirlik testleri simülasyonlu çevre koşulları altında gerçekleştirilir. OSRAM Opto Semiconductors, her ürün ailesinin bir düşünce olmaktan pazar olgunluğu olmaya doğru ilerledikçe tabi olduğu bir güvenilirlik testleri sürecini kullanır. Bu, müşterilerimiz için en yüksek düzeyde kalite güvencesi sunmamıza ve oluşturdukları değere katkı sağlamamıza olanak tanır.

© 2017, OSRAM GmbH. Tüm hakları saklıdır.