Kalite Politikası

Ürünlerimizin yüksek kalitesi, OSRAM Opto Semiconductors'ın dünyanın en önemli opto yarı iletken tedarikçilerinden biri olmasını sağlamıştır. Sürekli başarı için, kalite yönetimi kurumsal politikamızda daha merkezi bir rol üstlenecektir. Amacımız, müşterilerimize katma değer sağlamak üzere ürünlerimizin ve hizmetlerimizin kalite ve güvenilirliği konusunda rekabet gücümüzü artırmaktır.

Kalite Politikamız

Müşterilerimiz

Müşterilerimizi dinliyor, onları performans ve yenilikçi duruşumuzla ikna ediyoruz. Müşterilerimize mümkün olan en yüksek memnuniyeti sunduğumuzdan emin olmak için onlara kusursuz ürün ve servisler sunuyoruz.

Tedarikçilerimiz

Ortak başarımızın temeli için tedarikçilerimizden yüksek kalitede ürün ve servis sağlanması ve güvenilirlik bekliyoruz.

Çalışanlarımız

Kalitenin gerektirdiği tavırları teşvik ediyoruz. Performanslarını göz önünde tutarak çalışanlarımızın kapasitelerini ve kişisel gelişimlerini destekliyoruz.


Yatırımcılarımız

Devam eden ekonomik başarı ve sürdürülebilir gelişme için çabalıyoruz; böylece yatırımcıların güveninin hakkını veriyoruz.

Topluluğumuz

Sorumluluklarımızı ciddiye alıyoruz. İnsanların ve çevrenin uzun vadede korunması, aktivitelerimizin ayrılmaz bir parçası.


 

„Ürünlerimizin yüksek kalite dünyanın en önemli opto semiconductor tedarikçilerinden biri haline gelmemizdeki en önemli etkenlerden biri. Başarıyı garantilemek için, kalite yönetimi kurumsal politikamızda daha da önemli bir rol üstlenecek. Amacımız, ürünlerimizi ve servislerimizi müşterilerimizin gözünde daha değerli kılmak için, onların kalite ve güvenilirliğindeki rekabeti artırmak.“

Aldo Kamper
Chief Executive Officer
OSRAM Opto Semiconductors GmbH

© 2017, OSRAM GmbH. Tüm hakları saklıdır.