OSRAM Firma Profili

Yarı iletken sektöründe inovasyonun öncüsü

Osram Opto Semiconductors, hem teknolojik gelişmelerde hem de yüksek kalitede ürün imalatında yol göstericilerden biridir. İleri teknoloji kullanan şirket, yaklaşık kırk yıldır son teknolojiyle üretilen yeni ürünlerin Ar-Ge çalışmalarına yatırımlar yaparak aydınlatma, görselleştirme ve sensör teknolojisi alanlarındaki uluslararası standartları belirlemesine olanak sağlıyor.

Osram Opto Semiconductors'ın uzmanlığı, temel yarı iletken teknolojilerinden bireysel müşteri uygulamalarına kadar uzanıyor. Şirket, sensör teknolojisi ve lazer sistemleri gibi çeşitli alanlarda üstün kalitede çözümler üretiyor. Ürün portföyü, örneğin otomotiv ve genel aydınlatma uygulamaları için yüksek performanslı ışık yayan diyotlar (LED'ler), sinyaller için minyatür LED'ler, ayrıca kızılötesi diyotlar (IRED), yarı iletken lazerler ve dedektörleri kapsıyor. Küresel bir aktör olan Osram Opto Semiconductors'ın birinci önceliği; müşterilerine, yılların getirdiği sağlam temelli uzmanlığına dayalı profesyonel ve kapsamlı destek sunmaktır.

Gelecekteki gelişmeleri desteklemeye odaklanan şirket, yıllardır ticari sektördekilerin yanı sıra üniversiteler ve kolejlerdeki iş ortaklarıyla yakın bir iş birliği kapsamında yüksek vasıflı bir teknoloji ortaklığı içerisinde yer alıyor. Buna ek olarak, süregelen şirket içi gelişimlere bağlı yüksek öncelik, çok sayıda inovasyonu beraberinde getirmiş ve ürün portföyünü optimize etmiştir. Tüm bunlar, bugün Osram Opto Semiconductors'ı küresel opto elektronik yarı iletken piyasasında kilit rol oynayan firmalardan biri haline getirmiştir.

© 2017, OSRAM GmbH. Tüm hakları saklıdır.