Baskı

OSRAM Opto Semiconductors Gesellschaft mit beschränkter Haftung

Aldo Kamper ve Peter Schmitt tarafından temsil edilmektedir
Leibnizstr. 4
93055 Regensburg
Almanya

Telefon:
Faks:
Eposta:
Internet:
+49 941 850-5
+49 941 850-1002
support@osram-os.com
www.osram-os.com

Denetleme Kurulu Başkanı: Dr. Olaf Berlien
OSRAM Opto Semiconductors CEO'su: Aldo Kamper
OSRAM Opto Semiconductors CFO'su: Peter Schmitt

§ 55 para. 2 RStV (German Interstate Broadcasting Agreement) uyarınca sorumlu kişi:
Jan-Peter Schwartz
OSRAM GmbH
Marcel-Breuer-Straße 6
80807 Munich
Almanya

Web Sorumlusu:

Alexander Becht
e-mail: webmaster@osram-os.com

Genel Merkezler: Regensburg, Almanya

Ticaret Sicili, Regensburg Sicil Mahkemesi: HRB 8522
Vergi kimlik numarası: DE 813285699

Genel bildirimler

Programda belirtilen ifadelerin doğruluğunu ve bütünlüğünü korumak için gerekli tüm özen gösterilmiştir. Bazı hataların ortaya çıkması kapsam dışında tutulamaz.

Sorumluluk muafiyeti

Burada yer alan tüm bilgiler en üst düzeyde dikkatle kontrol edilmiştir. Bununla birlikte, OSRAM Opto Semiconductors GmbH, bu içeriklerin kullanımıyla bağlantılı olarak ortaya çıkan hiçbir hasardan sorumlu tutulamaz.

Hükümler ve Koşullar Telif Hakkı ve Ticari Markalar

Yazı işleriyle ilgili tüm materyaller, bilgilendirici metinler, fotoğraflar, çizimler, sanat eserleri ve diğer grafik materyaller; ve adlar, logolar, ticari markalar ve hizmet markaları da dahil olmak üzere, ancak bunlarla sınırlı kalmaksızın bu Web sitesinde görüntülenen materyaller OSRAM Opto Semiconductors GmbH veya lisans verenlerinin mülkiyetindedir ve telif hakkı, ticari marka ve diğer fikri mülkiyet yasalarıyla korunmaktadır. Bu tür içeriklerin tamamı yalnızca ticari olmayan, kişisel kullanımınız doğrultusunda görüntülenebilir ve yazdırılabilir. OSRAM Opto Semiconductors GmbH şirketinin önceden açık yazılı izni olmaksızın bu tür materyallerin hiçbirini herhangi bir üçüncü taraf için çoğaltmamayı, yeniden aktarmamayı, dağıtmamayı, yaymamayı, satmamayı, yayımlamamayı veya dolaşıma sokmamayı kabul edersiniz.

Burada yer alan hiçbir ifade, dava engelli veya başka bir şekilde, OSRAM Opto Semiconductors GmbH veya herhangi bir üçüncü tarafın herhangi bir patenti veya ticari markası altında herhangi bir lisans ya da hak verme olarak yorumlanamaz. Yukarıda açıkça belirtilmedikçe burada yer alan hiçbir madde bu tür herhangi bir bilgi, veri, ürün veya hizmetle ilgili olarak herhangi bir telif hakkı ya da diğer fikri mülkiyet haklarına yönelik herhangi bir lisans veya hak verme olarak yorumlanamaz.

Birçok ülkedeki OSRAM Opto Semiconductors ürünlerini tanımlayan adlar, görüntüler, logolar ve resimler OSRAM Opto Semiconductors GmbH şirketinin mülkiyetindeki markalardır.

OSRAM Opto Semiconductors marka işareti ve OSRAM cihazı kayıtlı ticari markalardır. Bu ticari markalar, yalnızca OSRAM Opto Semiconductors GmbH şirketinin açık izniyle kullanılabilir. OSRAM Opto Semiconductors adının referans yoluyla, örneğin bu Web Sitesine bağlantı verilerek, kullanılmasına izin verilir. Bununla birlikte, tüm kullanım amaçları doğrultusunda OSRAM Opto Semiconductors önceden bilgilendirilmelidir (destek@osram-os.com).

Bu baskı http://www.facebook.com/osram.os.karriere adresindeki facebook sayfası,

https://twitter.com/OSRAM_Opto adresindeki Twitter hesabı,
https://www.xing.com/companies/osramoptosemiconductorskarriere adresindeki XING hesabı ve
http://www.linkedin.com/company/osram-opto-semiconductors adresindeki LinkedIn hesabı için de geçerlidir.

Durum: Eylül 2012

© 2017, OSRAM GmbH. Tüm hakları saklıdır.